Які ризики відсутності у підприємця-єдинника первинних документів?

З 2021 року підприємці-єдинники (не платники ПДВ) ведуть облік доходів у довільній формі. Чи можна підприємцю вести облік без первинки, пов’язаної з надходженням і продажем товарів, робіт, послуг?

Найчастіше підприємці-єдинники вважають, що можуть вести облік доходів без первинних документів, оскільки не знаходять прямих вказівок у чинному законодавстві. Насправді, це небезпечна помилка

Вести первинний (оперативний) облік результатів своєї роботи зобов’язані всі суб’єкти господарювання на підставі ч. 8 ст. 19 ГКУ. Дана норма є імперативною (обов’язковою) і не дає жодних поблажок підприємцям.