Перевищення обсягу доходу

ФОП-єдинник протягом календарного року перевищив обсяг доходу: чи зможе залишитися на спрощеній системі в наступному році?

Право на застосування спрощеної системи в наступному календарному році мають платники єдиного податку за умови неперевищення протягом календарного року обсягу доходу, встановленого для відповідної групи платників ЄП.

При цьому, якщо протягом календарного року платники І та ІІ груп використали право на застосування іншої ставки єдиного податку у зв’язку з перевищенням обсягу доходу, встановленого для відповідної групи, право на застосування спрощеної системи оподаткування в наступному календарному році такі платники мають за умови неперевищення ними в протягом календарного року обсягу доходу, встановленого п.п. 3 п. 291.4 ПКУ (7 млн. грн).