Хто з платників податку на прибуток може перейти на річний період звітності з 2021 року?

Платникам податку на прибуток про підвищення вартісного критерію річного доходу для незастосування різниць з 20 до 40 млн грн (норма діє з 23.05.2020 р) та підвищення вартісного критерію річного доходу для застосування річного звітного періоду (норма діє з 01.01.2021 р) . Зміни в пп. 134.1.1 і п. 137.5 ПКУ внесено Законом № 466.

З огляду на це, платники податку на прибуток підприємств, у яких річний дохід за 2020 рік не перевищує 40 млн грн, можуть:

– прийняти рішення про незастосування коригувань фінрезультату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років і коригувань, визначених пп. 140.4.8 та пп. 140.5.16 ПКУ) у податковій декларації з податку на прибуток Підприємства 2020 року.