Чи можна скласти авансовий звіт в електронній формі?

📎 Згідно з п. 6 Порядку, Звіт складається платником податку (підзвітною особою), який отримав такі кошти на підприємствах всіх організаційно-правових форм або у самозайнятої особи.

📎 Фізична особа, яка отримала такі кошти, заповнює всі графи Звіту, крім: “Звіт перевірено”, “Залишок Віднесений (перевитрата видана) у сумі за касовим ордером”, кореспонденції рахунків бухгалтерського обліку, розрахунку суми утриманого податку за несвоєчасно повернуті витрачені кошти на відрядження або під звіт, які заповнюються особою, що надала такі кошти. Графу “Звіт затверджено” підписує керівник (податковий агент).

📎 Тому, положеннями Порядку не передбачено складання і надання платником податків звіту в електронному вигляді з накладанням кваліфікованого електронного підпису.